Участь у третій онлайн-конференції професора Університету Сорбонна Paris V René Descartes

01.12.2021 | 21:17

У понеділок 29 листопада 2021 студенти 3 курсу та викладачі кафедри французької філології взяли участь у третій онлайн-конференції професора Університету Сорбонна Paris V René Descartes, наукового директора докторської школи “Concepts et Langages”  Франсіса Єша.

Професор Ф. Єш радо відгукнувся на запрошення викладачів  кафедри французької філології, з якими познайомився під час свого перебування у Львівському національному університеті в рамках 5-ої Міжнародної наукової конференції «На перехресті значень» у вересні-жовтні 2021 року.

Продовжуючи цикл лекцій з теми  «Рекламний дискурс або реклама як “аналізатор” французької мови та культури» (Du discours publicitaire ou la publicité comme analyseur de la langue et de la culture française ), професор Ф.Єш запропонував увазі слухачів детальний аналіз особливостей побудови змісту реклами  «La construction et la destruction du sens dans la publicité. Règles, lois, modèles, usages, techniques, stratégies, contraventions »

Професор Ф. Єш запропонував методи дослідження не лише реклами товарів відомих світових брендів, а особливу увагу приділив соціальній рекламі, залучивши  студентів до формулювання відповіді на низку запитань : Чи справді реклама може змінити поведінку людей? Які засоби творці відеороликів використовують? Яка мета таких робіт – шокувати чи змусити задуматись над проблемою?

Викладачі та студенти подякували професору Франсісу Єшу за цікаву презентацію, за нові ідеї для досліджень.