Участь викладачів-іспаністів у Дидактичному курсі для викладачів іспанської мови, організованому Асоціацією іспаністів України та Посольством Королівства Іспанії в Україні

24.05.2024 | 23:40

Викладацька діяльність передбачає систематичне вдосконалення навиків, знань, обмін досвідом серед однодумців. Саме тому викладачі-іспаністи кафедри французької та іспанської філологій взяли участь у щорічному Дидактичному курсі для викладачів іспанської мови, організованому Асоціацією іспаністів України та Посольством Королівства Іспанії в Україні.Цьогорічний курс тривав 4 дні (15-23 травня 2024 року) у форматі онлайн та обʼєднав іспаністів із цілої України, які незважаючи на війну, продовжують розвивати та підтримувати іспаністику в нашій країні на належному рівні.
Особливу вдячність хочемо висловити організаторам заходу та доповідачам, які поділилися своїм практичним досвідом із учасниками. А саме: María del Carmen Méndez Santos (Variables individuales en el aprendizaje), Vicenta Gonzalez (La incorporación de narrativas en la planificación de clases), Lola Torres Ríos (El feedback efectivo el en aula de ELE), Ana Gómez Rudilla (5 problemas en el aula, 5 soluciones prácticas), María Estévez Funes (El papel de la Cultura Española en la clase de ELE: ¿qué conocemos y qué entendemos por cultura?), Elena Prieto (Cómo simplificar las explicaciones gramaticales con la ayuda de imágenes).
Активними учасниками дидактичного курсу були студенти-магістри нашої кафедри, для яких це стало цікавим доповненням до нормативної освітньої компоненти «Методика викладання у вищій школі»
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, працювати та жити.