Участь викладачів-іспаністів у дидактичному семінарі для викладачів іспанської мови у Люблінському католицькому університеті імені Івана Павла ІІ

05.12.2023 | 18:48

Збагачення знань, вдосконалення навиків викладання, обмін досвідом серед однодумців – це одна із запорук успішного викладача. Саме тому викладачі-іспаністи кафедри французької та іспанської філологій факультету іноземних мов ЛНУ імені Івана Франка Оксана Кушнір і Ольга Маєвська взяли участь у Expertos ELE. Цьогоріч цей традиційний дидактичний семінар для викладачів іспанської мови проходив у Люблінському католицькому університету імені Івана Павла ІІ. Організаторами заходу виступили мовна академія Diálogo, El mundo con ELE та La Mancha разом із Fundacja Rozwuju KUL за підтримки Посольства Королівства Іспанії в Польщі.Впродовж 2 та 3 грудня 2023 року фахівці іспанської мови з Польщі, України та Іспанії мали змогу ознайомитися із новинками іспанських видавництв (Edinumen, Edelsa, enClave-ELE, SGEL, ProfedeELE),  вдосконалити свої знання та взяти участь у дослідженні таких актуальних  тем як «Роль штучного інтелекту у вивченні іспанської мови»; «Створення та застосування різноманітних ігор для вивчення лексики» та ін. Цікаво було досліджувати практичне застосовування короткометражних стрічок у вивченні іспанської мови та працювати над питанням яким чином прискорити оволодіння студентами (чи учнями) мовленнєвими навичками, тощо. Усі майстер-класи  мали практичний характер, де кожен фахівець  мав змогу  поділитися власним досвідом роботи, а також запозичити нові цікаві методи навчання та взяти участь у обговоренні проблеми.