Участь викладачів-іспаністів у науковому семінарі «Recursos lingüísticos en línea para el aprendizaje y la investigación de español”

30.11.2023 | 12:02

Викладачі – іспаністи кафедри французької та іспанської філологій факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у науковому семінарі «Recursos lingüísticos en línea para el aprendizaje y la investigación de español”. Цей захід, організований Асоціацією іспаністів Украіни та Університетом Las Palmas de Gran Canaria (Instituto Universitario de Análisis y Aplicaciones Textuales), проходив дистанційно у два етапи (22 та 29 листопада 2023 року).Пан Франсіско Хав’єр Каррерас, доктор інформатики та дослідник компʼютерної лінгвістики, ознайомив слухачів із власною розробкою – пошуковим сайтом, який дозволяє лінгвістам отримати морфологічний розбір слова, відмінювання дієслів із урахуванням географічних особливостей іспаномовного світу,  текстуальне письмо, пошукач слів та фраз, неологізмів, спільнокореневих слів, тощо.
Цей електронний ресурс є надзвичайно цікавий та корисний для дослідження словотвору, орфографії, теоретичної граматики, лексикології та інших галузей лінгвістики.
Дякуємо організаторам та, звісно, ЗСУ за можливість для викладачів вдосконалювати знання, щоб згодом донести їх своїм студентам.