Участь викладачів-іспаністів у семінарі “Освітні віртуальні дні ELE “(Jornadas virtuales didácticas ELE), організованому Федерацією Асоціацій Іспанських мовних академій для іноземців (FEDELE)

11.06.2024 | 22:45

Постійне навчання, освоєння нових знань та навичок, обмін досвідом серед однодумців – це одні із найважливіших складових роботи хорошого педагога. Саме тому викладачі кафедри французької та іспанської філологій не втрачають можливостей відвідати спеціалізовані майстерки, симпозіуми, семінари з дидактики. ” Освітні віртуальні дні ELE “(Jornadas virtuales didácticas ELE)- це один із таких семінарів, організований Федерацією Асоціацій Іспанських мовних академій для іноземців (FEDELE).Це була насичена суботня зустріч спеціалістів із різних країн світу, обʼєднаних однією метою – покращити викладання іспанської мови у своїх навчальних центрах. Учасники мали змогу не лише послухати цікаві доповіді (Cómo enseñar español a alumnos con dislexia! De dificultades a oportunidades / Los corpus lingüísticos como herramienta pedagógica en la clase de ELE / Los estándares pedagógicos compartidos por los centro SACIC / Las herramientas de FEDELE para el profesorado ELE), але й також взяти участь у  обговоренні висвітлених тем, висловлюючи свої думки та обмінюючись досвідом.
Сподіваємося на нові цікаві зустрічі і можливість самовдосконалення, а нашим воїнам ЗСУ за можливість жити, навчатися і навчати.