Участь викладачів кафедри у Міжнародній конференції “Lexique et corps humain”(INaLCO, Paris)

12.06.2021 | 21:31

11 – 12 червня 2021 відбувалася Міжнародна конференція “Lexique et corps humain”(дистанційно, на платформі ZOOM), організована Центром досліджень Європа-Євразія (Le Centre de recherches Europes-Eurasie (CREE) de l’INaLCO et l’ATILF CNRS), в якій взяли участь в.о.завідувача кафедри французької філології доц. Піскозуб З.Ф. та доцент Кость Г.М. Темою дослідження цієї конференції є соматичний вокабуляр та його особливості у мовах світу. Дистанційний круглий стіл зібрав спеціалістів з лексикології, компаративної лексикології, моно- та білінгвальної лексикографії, фразеології, перекладознавства та дидактики. Понад 100 учасників взяли участь цій конференції. Виступи знаних доповідачів Alain Polguère, Kerry Mullan & Lauren Sadow, Rosa Cetro, Christine Lamarre, Vladimir Beliakov, Chris Smith, Aurore Montébran, Thomas Bertin, Olivier Bondéelle, Léa Mouton, Federica Vezzani викликали тривалі дискусії та обміни думками, особливо, що стосується  перекладознавчого аспекту соматичної лексики.

Дякуємо Центру національних наукових досліджень (CNRS) університету Лотарингії, а також Центру досліджень Європа-Євразія Національного Інституту східних мов та цивілізацій (l’INaLCO) за організацію такої цікавої конференції.