Відбувся науковий семінар кафедри німецької філології

08.12.2022 | 09:12

Разом із доц. Тетяною Мідяною розмовляли на науковому семінарі кафедри німецької філології про мовну специфіку і політичну дієвість воєнних промов президента України Володимира Зеленського. Порушили проблеми жанрової характеристики воєнної промови як тексту, її авторства, структури, урахування адресата, вживання стилістичних засобів і риторичних фігур. Із погляду риторики осмислили поняття «Persuasion» – переборення мовцем ментального супротиву слухачів. Окреслили коло проблем, пов’язаних із політичними промовами в часи війни, для подальшого поглиблення дослідження.

Щиро дякуємо доцентці кафедри німецької філології Тетяні Мідяній за цікаву і актуальну доповідь та плідний матеріал для дискусії! Усім присутнім – за активне обговорення і обмін думками!

Бажаємо Тетяні Миколаївні міцного здоров’я і успіхів у цікавому проєкті!