Відбувся захист курсових робіт студентів 3 курсу іспанської філології

05.06.2023 | 18:26

31 травня відбувся захист курсових робіт студентів 3 курсу іспанської філології. Були представлені дослідження з різних мовознавчих напрямків: лексикології, стилістики, синтаксису, граматики, прагматики, риторики. Деякі роботи зачіпали також аспекти психолінгвістики. Головну увагу дослідниці зосередили на фразеологічних одиницях, риторичних фігурах, метафорах, дієслівних конструкціях тощо. Матеріалом для дослідження студенткам слугували художні і публіцистичні тексти сучасних іспанських письменників та письменниць (К. Руїс Сафон, Е. Ліндо, Р. Монтеро), пісні знакового співака-барда Х. Сабіни, журнали моди, рекламні заголовки і військові репортажі про теперішні події українсько-російської війни. Відбулося плідне обговорення кожної теми як студентів, так і викладачів з цікавими коментарями та скеруванням до подальших наукових горизонтів. Захист курсових робіт в очному форматі ще раз довів ефективність очного навчання та живого людського спілкування студентів в аудиторії.