Відбувся захист лінгвістичних курсових робіт студентів французького відділення

09.06.2024 | 00:09

Кінець травня-початок червня- це завжди дуже напружений час для студентства: контрольні роботи, модулі, заліки, ну і , звичайно, курсові роботи. Цьогоріч нас потішили студенти 3 курсу французької філології, які нещодавно захистили лінгвістичні курсові роботи. Напружена і , водночас, цікава робота впродовж семестру – і результати не забарилися! Чудові та змістовні презентації та цікаве представлення результатів своїх досліджень перетворив захист у справжнє Свято науки. Вражає різноманітність та актуальність тем студентських досліджень: «Лексико-прагматична та артистична синергія в представленні образу “Жінки” у французьких та українських піснях»; «Символізм образу тварин у прислів’ях (порівняльний аспект – французька-українська мови); «Фемінітиви як мовне та соціальне явище у французькій та українській мовах»; «Дослідження власних назв у медійних текстах (на матеріалі редакторських статей у газетах Le Monde, Le Canard enchaîné, Le Point)»; «Семантична еволюція спортивної лексики в різних галузях людської діяльності»; «Прагматичний потенціал фразеологізмів у заголовках та вступних частинах статей публіцистичного стилю»; «Інтерпретація поняття “écriture comme un couteau” у творчості Анні Ерно», «Мобільні текстові повідомлення як нова форма мовленнєвої комунікації: функціональний і семантичний аспекти)», «Функціонування лексики садівництва в аудіовізуальних текстах серії телепередач “Silence, ça pousse!”», «Їжа в літературному вислові Марселя Пруста», «Прагматичний потенціал фразеологізмів у заголовках та вступних частинах статей публіцистичного стилю»; «Прагматичні особливості французько-українського перекладу військової термінології у медійному просторі». Вітаємо наших студентів із успішним захистом курсових! Бажаємо успішно здати сесію і наполегливо працювати для нашої Перемоги. Не втомлюємося дякувати нашим захисникам за можливість жити і працювати!