Відзнаки ректора університету студентам кафедри французької та іспанської філологій

11.06.2024 | 23:11

Ніби зовсім недавно ми ділилися з вами радістю та вітали наших студентів із успішним проведенням Олімпіади з французької та іспанської мов. І ось вже закінчення семестру, студенти та викладачі підбивають підсумки семестру, зазвичай, дуже успішні, а ми, принагідно вітаємо наших студентів-переможців студентської Олімпіади з французької та іспанської мов, яким на засіданні Вченої ради факультету іноземних мов,  урочисто вручили грамоти. Наші щирі вітання студентам-знавцям французької та іспанської мов з отриманням грамоти ректора нашого університету!Французька філологія:
I місце – Кульчак Вероніка Veronika Kulchak (4 курс) та Мартем’янова Ольга  (4 курс).
II місце –  Палош Катерина Palosh Catherine (2 курс).
III місце – Гнатів Роксолана Роксолана Гнатів (4 курс).
Іспанська філологія:
Гловацька Оксана (3 курс)  та Стахів Оксана (3 курс), які розділили між собою III місце.
Наші викладачі теж не залишилися осторонь і отримали відзнаки ректора університету. Вітаємо завідувачку  нашої кафедри, доц. Зоряну Піскозуб Zoriana Piskozub, а також доц.  Ганну Кость з нагородою грамотами ректора за успішну підготовку студентів-переможців I  туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.