Віртуальна зустріч «Мігель де Унанумо: Сто років після вигнання»

01.04.2024 | 23:41

26 березня викладачі та студенти бакалаври іспанської філології долучилися до віртуальної зустрічі «Мігель де Унанумо: Сто років після вигнання», на якій доповідач, Стівен Робертс проф. Ноттінгемського університету та відомий унамунознавець, розповів про вигнання як особливий етап у житті автора, який дав світові найоригінальніші філософські та літературні твори, такі як: «Як створити роман» і «Агонія християнства», а також книги віршів. Також Ольга Маєвська, доцентка кафедри французької та іспанської філологій, розповіла про особливості перекладу унамунівських філософських есе українською мовою, про спільне та відмінне у перекладі філософської та художньої прози. Така розмова дозволила студентам познайомитися з ще одним аспектом у життєвому і творчому шляху М. де Унамуно, автора, якого вивчають в межах курсу іспанської національної літератури та який формує її канон.
Попередньо студенти взяли участь ще у двох семінарах (18 березня і 20 лютого  про кубинську літературу та рецепцію творчості Ф. Гарсії Лорки в Україні, Великобританії та Португалії, розширюючи свої літературні горизонти та знайомлячись з українськими перекладачами.