Вітаємо магістрів відділення французької філології з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

22.12.2021 | 21:19

Щирі вітання магістрам відділення французької філології з успішним захистом кваліфікаційних робіт ! Ваша наполеглива праця  впродовж всього навчання та  зусилля на завершальному етапі принесли свої результати і ви здобули ступінь МАГІСТРА!

Одержані під час навчання на кафедрі знання ви вміло і гідно продемонстрували під час захисту своїх магістерських дипломних робіт. А теми були надзвичайно цікавими і різнобічними та охопили всі напрямки сучасних лінгвістичних досліджень. Проблеми лексико-синтаксичного вираження емоцій, особливості пейоративної лексики та французького молодіжного сленгу, питання дейксису та інші викликали неабиякий інтерес і сприяли цікавим та тривалим дискусіям в ході захисту.

Бажаємо Вам, наші дорогі випускники-магістри, вибрати свій шлях у житті, неповторний для кожного, вміло протистояти викликам долі і гідно нести звання випускника кафедри французької філології Франкового університету.