Вітаємо наших магістрів-іспаністів з успішним захистом!

28.12.2023 | 21:59

28 грудня 2023 року успішно відбувся захист магістерських робіт випускників кафедри французької та іспанської філологій за освітньою програмою ” Іспанська та друга іноземні мови і літератури”.
Тематика кваліфікаційних досліджень студентів була доволі розмаїтою, а їх актуальність та новизна подекуди спонукали аудиторію до цікавих та жвавих дискусій. Так, зокрема, Яремків Богдан присвятив свою роботу студіюванню соціолінгвістичних особливостей колумбійського варіанту іспанської мови, а Чабан Марія зосередила свою увагу на дослідженні таких постколоніальних феноменів як мовна суміш йопара в Парагваї та суржик в Україні. Пилипчук Наталія, своєю чергою, проаналізувала лексико-синтаксичні особливості мовлення сучасних іспанських коміксів, а Кузенко Петро дослідив тонкощі відтворення економічної термінології в романі Т.Драйзера “Фінансист” в іспаномовному перекладі Е.Ґареа.Щиро дякуємо магістрантам за їхню наполегливу працю, яку вони успішно висвітлили у власних наукових доробках.  Висловлюємо слова подяки, безперечно, й ЗСУ за те, що забезпечують нам безпеку та можливість жити і творити!
Бажаємо вам, дорогі магістри філології, безмежних успіхів у ваших подальших прагненнях під мирним українським небом!