Вітаємо Наталію Миколаєвич-Джуман із перемогою у конкурсі “Успішний педагог”!

06.01.2024 | 21:20

Конкурс «Успішний педагог» відбувається в нашому місті вже  восьмий рік поспіль. Цього року управління освіти отримало понад 300 заявок і 13 грудня відібрані претенденти мали можливість проявити свої вміння у відкритому методичному практикумі. Оголошення результатів принесло гарну новину для нашої кафедри, оскільки асистент Наталія Миколаєвич-Джуман, яка окрім основної зайнятості на кафедрі ще вчителює  в ліцеї «Еколенд», фігурує серед переможців у категорії “Вчитель загальної середньої школи”. В такий спосіб ми вкотре переконуємося, що наші студенти отримують ґрунтовну  практичну підготовку для проходження практики в школі.
Нагородження відбулося 4 січня в межах освітнього форуму «MEET UP».
Вітаємо нашу колегу та бажаємо не зупинятися на досягнутому і здобувати нові вершини!