Вітання нашим випускникам-магістрам з отриманням дипломів!

25.01.2024 | 22:46

Сьогодні, 25 січня 2024 року – радісний день, оскільки наші студенти- магістри отримали дипломи одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів – Львівського національного університету імені Івана Франка і стали нашими колегами, кваліфікованими фахівцями французької та англійської мов і літератури (французька філологія) та іспанської та англійської мов і літератури (іспанська філологія). Півтори року наполегливої праці, сумлінного зосередження над виконанням цікавих проєктів та завдань, ґрунтовна та тривала робота при написанні магістерської роботи, перервані тривогами пари через загрози з боку болотяного сусіда увінчалися успіхом- отриманням диплома в урочистій актовій залі університету. І за це ми невтомно дякуємо нашим воїнам Світла, які тримають нам Небо і дають можливість жити, вчитися і працювати. Сьогодні наші випускники востаннє проспівали студентський гімн “Gaudeamus” в якості студентів. Бажаємо нашим студентам не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед, здобувати нові вершини та прославляти нашу Україну тут і за кордоном. І завжди любити і пам’ятати свою Alma mater.