Візит до Університету міста Пуатьє в рамках VII Форуму Альянсу EC2U

23.10.2023 | 23:13

Гордимося, що у складі української делегації в м. Пуатьє, Франція, в рамках 7-го Форуму Альянсу європейських університетів EC2U була завідувачка кафедри французької та іспанської філологій доцент Зоряна Піскозуб.

Подія, що вразила своїм масштабом, адже об’єднала представників ЗВО з різних регіонів Європи, які поділяють спільні цінності та мету і, без перебільшення, рухають вперед європейську систему освіти.
Львівський національний університет імені Івана Франка , хоч тимчасово у статусі асоційованого члена Альянсу, однак є рівноправним та потужним партнером! Саме такий меседж звучав від наших колег з усіх трибун Форуму. І це вкотре доводить, що наші знання та досвід поважають, а нашою силою захоплюються у всій Європі.
Повернулися всі додому в піднесеному настрої та передчутті великої кількості грандіозних планів, які ще обов‘язково втілимо!