Вийшов друком переклад роману мадам де Лафаєт “Княгиня де Клев” доцента кафедри світової літератури Кравця Я. І.

09.05.2023 | 12:29

Журнал іноземної літератури “Всесвіт” у своїх двох випусках – 2021 (9-12) та 2023 (1-4) – надрукував повний український переклад роману французької письменниці ХVІІ століття мадам де Лафаєт “Княгиня де Клев” (1678), який літературознавча критика часто називає “першим великим французьким романом”. Переклад роману і стаття “Грандіозна битва в жіночому серці (О. де Бальзак)” (“Всесвіт”, 9-12, 2021) належать Яремі Івановичу Кравцю, доцентові кафедри світової літератури ЛНУ імені Івана Франка, членові НСП. Відтепер студенти гуманітарних спеціальностей матимуть змогу читати цей програмний твір французької літератури українською мовою в журнальному або електронному варіантах.