Завершальний етап перекладацької практики студентів 4 курсу французької та іспанської філологій

11.02.2024 | 18:06

Здається, зовсім недавно ми ділилися з вами новиною про початок перекладацької практики студентів 4 курсу французької та іспанської філологій. Непомітно промайнув час і наші студенти вже на завершальному етапі підготовки документів до захисту практики, а все тому, що ознайомлення з роботою мовних агенцій, ІТ-компаній, перекладацьких центрів, переклад різноманітних документів та різножанрових текстів, а інколи і усний переклад,  занурили наших студентів у новий, цікавий та багатогранний світ перекладу, який вимагає уваги та  сконцентрованості і не терпить недбалого ставлення до себе. Переклади здані керівникам практики і будуть оцінені після їх ретельної перевірки. Попереду ще захист практики в університеті, який, безсумнівно, буде цікавим та інформативно насиченим, а, відповідно, і гідно оціненим, бо ж наші студенти найкращі,  а інмов Факультет іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка – це любов).