Завершення педагогічної практики студентів 4 курсу іспанської філології

05.04.2024 | 10:12

Цьогоріч студенти іспанської філології групи Іні – 41 проходили щорічну педагогічну практику у трьох закладах освіти: ліцей 80, ліцей «Сихівський» та ліцей «Оріяна».
Це був насичений місяць, повний нових, а подекуди й важких викликів. Завдяки вчителям іспанської мови студенти на практиці змогли спробувати себе в ролі вчителів, опанувати техніки роботи в мовних групах, опираючись на індивідуальний підхід у роботі з учнями. Студенти-іспаністи мали змогу спробувати свою майстерність із учнями різних вікових категорій: від 1  до 10 класів, що дало повною мірою відчути особливості роботи вчителя.
Усі студенти успішно впоралися із поставленою перед ними задачею та залишили у серцях учнів яскраві та позитивні спогади.