Завершення перекладацької практики студентів 4 курсу кафедри французької та іспанської філологій

19.02.2024 | 19:00

16 лютого 2024 року четвертокурсники кафедри французької та іспанської філологій мали чудову нагоду поділитися своїми враженнями з проходження перекладацької практики. Впродовж двох тижнів студенти поринули в цікавий , а іноді й таємничий світ перекладу, а їх провідниками були представники провідних установ та організацій міста Львова. Щиро дякуємо Consulat Honoraire de France à Lviv/Почесне Консульство Франції у м. Львові, компаніям VEO Worldwide Services Ukraine та devabit, агенціям іноземних мов Агенція іноземних мов Наталії Дячук “Руна” , Галерея Мов, “ Just In Time. Foreign languages , Бюро перекладів “ABC Center”. Мовні курси. Школа перекладу за гостинний прийом, супровід та навчання наших студентів. Окрема подяка керівникам практики від кафедри, які допомагали студентам освоювати різні методи та прийоми перекладу, вказували правильний напрямок роботи, а згодом і перевіряли роботи студентів. Синтез роботи студента, куратора бази практики та викладача дозволив студентам проявити свої найкращі якості при перекладі різножанрових тестів, які стосувалися всіх галузей життя. Комісія на захисті високо оцінила цікаві доповіді, використані техніки оформлення письмових перекладів та їх редагування, вміння користуватися різними засобами пошуку інформації у процесі виконання перекладу. Тішить також і той факт, що студентка французької філології Кульчак Вероніка мала змогу спробувати свої сили в усному перекладі, працюючи перекладачем в ході візиту представницької французької делегації до Львова. Вітаємо наших студентів з успішним завершенням перекладацької практики та успішним її захистом, на заваді якому не стала навіть тривога, спричинена агресію болотяного сусіда, бо в затишному укритті нашого університету захист практики успішно тривав. Бажаємо нашим студентам проявити себе також з найкращого боку під час проходження педагогічної практики в школі, яка розпочалася 9 лютого і триватиме місяць. З нетерпінням чекатимемо нових цікавих звітів про практику в школі.