Збір документів студентів, які приналежні до певної пільгової категорії

03.02.2023 | 16:02
Шановні колеги, повідомляємо про новий збір документів студентів, які приналежні до певної пільгової категорії.
Беремо до уваги студентів всіх курсів, які навчаються за кошти фізичних/юридичних осіб.
Здобувач, який претендує на переведення у зв’язку із приналежністю до певної категорії, повинен написати заяву (зразок у прикріпленому файлі) та подати перелік документів (якісні копії) відповідно до листа МОН №1_13098-22 (у прикріпленому файлі).
Прошу звернути увагу, що подання заяви здобувачем не є підтвердженням про переведення його на бюджетне місце.

Заповнений взірець заяви і перелік документів прошу надіслати на пошту mariia.slabyk@lnu.edu.ua до 17:00 год. 08.02.2023 р. Прохання дотримуватися визначеного дедлайну!

Важливо! Університет клопотатиме щодо розгляду Вашої кандидатури, проте не зобов’язується перевести кандидатів на бюджетне місце в обов’язковому порядку.

зміна фінансування за категоріями 1

зміна фінансування за категоріями 2