Зустріч із делегацією посольства Франції в Україні

22.02.2021 | 12:17

У п’ятницю 19 лютого 2021 року відбулася зустріч Першого проректора Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Федоровича Гукалюка з делегацією посольства Франції в Україні на чолі з Аташе з питань наукового та університетського співробітництва пані Алікс де Гассар. У зустрічі взяли участь, з української сторони, декан факультету іноземних мов Бораковський Л.А., завідувачка кафедри французької філології Піскозуб З.Ф. та викладачі кафедри, директор Наукової бібліотеки Універсиету Кметь В.Ф. Пані А. де Гассар супроводжували координатор Альянс Франсез в Україні Тома Белламі, директор  відділення Альянс Франсез у Львові Ніколя Фасіно.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися поглиблення міжуніверситетської наукової співпраці ЛНУ імені Івана Франка із зацікавленими університетами Франції, розширення можливостей академічної мобільності не тільки для студентів, які вивчають французьку мову як першу або другу іноземну, але й для викладачів кафедри французької філології, підтримки з боку посольства Франції в Україні при організації наукових і культурологічних заходів з метою промоції французької мови в Університеті.