Зустріч із координатором програми Еразмус + Університету міста  Кадіс

03.05.2023 | 21:06

2 травня, викладачі та студенти іспанського відділення кафедри французької та іспанської філологій провели зустріч із п. Рафаелем Велесом Нуньєсом, заступником декана  із міжнародної співпраці Факультету Філософії та Словесності, координатором програми Еразмус + Університету міста  Кадіс.
Під час зустрічі п.Велес  розкрив  студентам необхідні деталі протоколу оформлення та подачі документів та пояснив критерії відбору стипендіатів програми Еразмус +. Також, підкреслив високий рівень підготовки студентів з іспанської мови, відзначив їх завзятість у навчанні та ввічливість.Студенти, які мали змогу навчатися в Кадісі (Тетяна Шиленко, Марта Калита та Зоряна Адамська) розповіли про здобутий досвід та поділилися із присутніми своїми спогадами.
Зоряна Піскозуб, завідувачка кафедри, подякувала Рафаелю за підтримку наших студентів та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.