Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні пані Сильвією-Хосефіною Кортес-Мартін

01.10.2021 | 23:10

29.09.2021 року під час офіційного візиту до Львова Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні пані Сильвія-Хосефіна Кортес-Мартін зустрілася з викладачами іспанської мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов.

У розмові декан факультету доц. Бораковський Л.А. ознайомили пані Посол з історією кафедри та актуальною ситуацією вивчення і викладання іспанської мови як першої та другої іноземної в університеті. Викладачі представили пані Посол напрацювання кафедри (підручники, літературні переклади, успіхи студентів), підкреслили важливість і ефективність роботи лекторів-носіїв іспанської мови на кафедрі (угода про співпрацю триває з 1998 року). Пані Сильвія-Хосефіна Кортес-Мартін висловила намір розширювати напрямки співпраці іспанської філології як у наукових дослідженнях, так і в культурних проектах.