Зустріч із стейкхолдером – компанією DEVABIT

20.10.2022 | 18:42

З метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці 18 жовтня 2022 року відбулася зустріч з представниками компанії Devabit.

На зустрічі, яка пройшла у приємній і невимушеній атмосфері, було розглянуто низку питань, що стосуються працевлаштування випускників, перспектив подальшого розвитку кафедри французької філології відповідно до викликів сучасного часу. Завідувачка кафедри доц. Зоряна Піскозуб наголосила на необхідності таких зустрічей, оскільки вони дозволяють обмінюватися думками  щодо змісту освітньо-професійних програм та змісту конкретних навчальних дисциплін, переліку професійних компетенцій, важливих на ринку праці. Доцент кафедри Ганна Кость зазначила необхідність таких зустрічей, а особливо, коли йдеться про співпрацю із колишніми студентами. Представники компанії висловили підтримку напрямку розвитку кафедри та готовність до подальшої співпраці, вказали на недоліки та сильні сторони спеціальностей, розповіли про конкретні навички, яких вони потребують від випускників кафедри.