Звіт про засідання студентського літературного наукового гуртка «PLEYADA-2» в червні 2024 р.

07.06.2024 | 19:42

В червні 2024 р. учасники гуртка мали нагоду зібралися на честь відзначення 100 років від дня смерті Франца Кафки. Це стало підставою обговорити, що робить цього письменника актуальним і цікавим сьогодні. Бесіда під назвою «Зустрічі з Кафкою» дала можливість уявити автора у ХХІ сторіччі нашим сучасником, задати йому запитання та поспілкуватися з ним (нашим Кафкою став Роман Рябцев, ІНі-21с.) Підготована презентація про ймовірні перевтілення Кафки (Катерина Палош, ІНф-21с) показала різні грані його особистості і стала нагодою поміркувати над творчістю Кафки. Створено кафкіанський інстаграм спільного авторства студентів 2 курсу.

Запрошуємо долучатись до наступних засідань гуртка!