Фонетична лабораторія

  • Про підрозділ
  • Співробітники

Заснована у 1958 році при факультеті іноземних мов з метою поліпшення та полегшення вивчення іноземних мов.

Завідувачами лабораторії у різні періоди були:

  • П. Гелета (1958 – 1985 рр.);
  • З. Канівець (1985 – 1993 рр.);
  • Е. Сех (1994 – 2001 рр.);
  • М. Масинець (з 2001 р.).

Завдання лабораторії – технічне та методичне забезпечення процесу навчання. Методику навчання англійської, німецької, французької, іспанської мов розробляли викладачі відповідних кафедр.

30 студентів одночасно могли займатися у фонетичній лабораторії.

У 1965 лабораторія збільшується на 20 місць, поліпшується технічне устаткування. З розробкою інженерів Львівського університету В. Заплатинського та Е. Сеха у 1968 році на базі фонетичної лабораторії  створено лінгафонний клас системи «Діалог». Методичне заповнення забезпечили викладачі факультету іноземних мов. Клас затвердило Міністерство освіти СРСР як базовий для вивчення іноземних мов у школах з поглибленням вивченням іноземних мов та ВНЗ.

У 1997 відбулася реструктуризація лінгафонного класу у зв’язку із отриманням міжнародного гранту «прикладні іноземні мови» консорціумом 4 університетів – Анже (Франція), Кацерес (Іспанія), Ліверпуль (Англія) та Львівського університету. Створений Ресурсний Центр «Tempus –Tacis» за сприяння міжнародного проекту «Tempus –Tacis» «Прикладні іноземні мови» № JEP-10320-97 (199702001) обладнаний сучасною мультимедійною технікою, згідно з вимогами викладання іноземних мов. Координатор Центру – проф. Р. Помірко, менеджер – ас. М. Латик.

 

Співробітники

завідувачМАСИНЕЦЬ Микола Степановичзавідувач