Центр німецької мови

  • Про підрозділ

https://www.facebook.com/slz.lviv

Центр німецької мови у Львові (Sprachlernzentrum Lwiw) існує з 2001 року і відкритий для всіх, хто цікавиться німецькою мовою, культурою та побутом німецькомовних країн і прагне здобути або поглибити свої знання та вміння.
Центр німецької мови є офіційним акредитованим партнером Німецького культурного центру «Goethe-Institut в Україні» і пропонує сучасне різнопланове навчання на курсах німецької мови для слухачів різного рівня підготовки (А1-С2) від початківців до досвідченого користувача, готує до мовних іспитів Goethe-Institut, а також є постійним місцем проведення освітніх та культурних заходів Goethe-Institut та партнерів.
У Центрі працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці-германісти, які систематично поглиблюють свої знання та вдосконалюють педагогічну майстерність на тренінгах та семінарах Goethe-Institut в Україні та за її межами.
У співпраці з Goethe-Institut Центр німецької мови у Львові активно підтримує реалізацію освітніх та культурних проектів як-от: Міст до вищої освіти (Studienbrücke), Міст до професійної освіти (Berufsbrücke), програма підготовки молодих викладачів „Das Grüne Diplom“, культурний проект „Deutsche Spuren“, а також проведення виставок на актуальну тематику та заходів під час Форуму видавців у Львові тощо. З 2016 року при Центрі німецької мови працює Екзаменаційний центр Goethe-Institut.