Науковий семінар кафедри іноземних мов для природничих факультетів

Науковий керівник Проф. Яхонтова T. В., доктор філологічних наук
Cекретар Сологуб Л. В., асистент кафедри іноземних мов для природничих факультетів
Історія Семінар розпочав роботу у грудні 2003 р. Його учасниками є викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка та деяких інших університетів Західної України. Зараз у роботі семінару беруть участь доценти О. Винник, Г. Крижанівська, асистенти О. Брона, Ю.  Снєда, Л. Сологуб, З. Яців, Т. Головач (Львівський університет внутрішніх справ), О. Іванців (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), І. Павлюк (Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника), аспіранти кафедри Ю. Годісь, І. Бойко.
Тематика Дослідження сучасних англомовних явищ і процесів у рамках дискурсознавчої, жанрознавчої, функціонально-стилістичної і термінознавчої парадигм.
Адреса Кафедра іноземних мов для природничих факультетів
Дорошенка 41/86, Львів 79000
Тел.: (+38 032)2394454