Бенжамен Бекнер завітав на факультет

18.05.2018 | 12:19

4 травня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулася цікава зустріч із викладачами та студентами кафедри французької філології. Бенжамен Бекнер, президент Асоціації «Français sans frontières», уже не вперше завітав до нас – відданих і завзятих прихильників французької мови та культури. Метою діяльності Асоціації є популяризація французької мови та культури, проведення літніх таборів для студентів, встановлення професійних обмінів між спеціалістами викладання мов. Пан Бекнер прочитав лекцію в інтерактивному форматі на тему «Чи можете Ви стати чи залишитися французом?»  і зумів зацікавити не лише студентів, а й викладачів. У липні цього року студенти знову матимуть змогу долучитися до літньої мовної школи, організованої в Карпатах Асоціацією і волонтерами з Франції, і в такий спосіб зануритися в дивовижний світ франкомовної культури.

Parlez français !!!