Сподарик Оксана Володимирівна

Посада: доцент кафедри англійської філології

Телефон (робочий): (032) 239-41-04

Наукові інтереси

• лінгвістика тексту

Навчальні курси
• практичний курс англійської мови
• лінгвокраїнознавство

Курси

Публікації

1. Методичний посібник : «Методичні вказівки та вправи з домашнього читання за книгою «Evelyn Waugh. Decline and Fall» для студентів факультету іноземних мов ( англійське відділення )» Львів. Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка. – 2003. – 75 стoр.
2. Методичний посібник : «Тести з лексичних тем» для студентів 1-2 курсів англійської філології факультету іноземних мов». Львів. Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка. – 2005. – 44 стор.
3. Методичний посібник : «Методичні вказівки та вправи з домашнього читання за книгою «Thomas Hardy. Far from the Madding Crowd» для студентів факультету іноземних мов ( англійське відділення)» Львів. Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка. – 2009. – 60 стoр.
4. Методичний посібник : «Тести з граматики англійської мови для студентів 1-2 курсів англійської філології факультету іноземних мов». Львів. Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка. – 2009. – 44 стор.
5. Методичнi вказiвки та вправи для розвитку комунікативних навичок по темі «English Idioms» для студентiв 1-2 курсів факультету іноземних мов ( англiйське вiддiлення ) ( у співавторстві з ас. Безуглою О.В. ) Львів. – Видавничий центр Львiвського національного унiверситету iм. I. Франка. – 2011. – 140 ст.
6. Методичнi вказiвки та вправи для розвитку комунікативних та граматичних навичок по темі «English Phrasal Verbs» для студентiв 1-2 курсів факультету iноземних мов ( англiйське вiддiлення ) ( у співавторстві з ас. Рядською Р.І. ) Львів. – Видавничий центр Львiвського національного унiверситету iм. I. Франка. – 2011. – 140 ст.
7. Методичнi вказiвки та вправи для розвитку граматичних та комунікативних навичок з теми «The Adverb»( для студентiв англiйського вiддiлення факультету iноземних мов ) ( у співавторстві з ас. Рядською Р.І. ) Львів. – Видавничий центр Львiвського національного унiверситету iм. I. Франка. – 2011. – 46 ст.
8. Методичнi вказiвки та вправи для розвитку граматичних та комунікативних навичок з теми «Prepositions in English»( для студентiв англiйського вiддiлення факультету iноземних мов ) ( у співавторстві з ас. Безуглою О.В.) Львів. – Видавничий центр Львiвського національного унiверситету iм. I. Франка. – 2011. – 46 ст.

Біографія

• диплом ЛДУ ім. Івана Франка / 1997р., філолог, викладач англійської мови та літератури
• асистент кафедри англійської філології

Професійна діяльність
1997-2012 асистент кафедри англійської філології

Розклад