Науковий керівник Дудок Р. І., завідувач, проф. кафедри  іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор філол. наук
Cекретар Гриня Н. О., асист. кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка
Історія Семінар створено на базі Регіонального наукового семінару з дискурсознавства та текстолінгвістики, науковим керівником якого до 2007 року була Кусько К. Я., професор, доктор філологічних наук.
З 2008 року і дотепер працює як Регіональний науковий семінар “Актуальні проблеми дослідження семантики, дискурсознавства та текстолінгвістики” під керівництвом Дудка Р. І., професора, доктора філологічних наук.
Його учасниками є викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка та деяких інших університетів Західної України. Зараз у роботі семінару беруть участь доценти, асистенти та аспіранти кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів. Засідання відбуваються щомісячно (остання середа місяця)
Тематика Досліджуються проблеми cпецифіки англомовного художнього дискурсу та фахового дискурсу гуманітарного спрямування; проблеми структури, семантики та прагматики лінгвістичних одиниць; методи дискурсного аналізу; історично-культурологічні концепти дискурсу, термінознавчі та лексикографічні питання
Адреса Кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів
Дорошенка 41 / 111, Львів 79000