Вибіркові дисципліни кафедри світової літератури з циклу загальної (гуманітарної та соціально-економічної) підготовки для ІІ і ІІІ курсів (3, 4, 5, 6 семестри) на 2022-2023 н. р. (для денної форми навчання)

05.01.2022 | 14:10
Кафедра світової літератури пропонує студентам усіх факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка такі вибіркові дисципліни з циклу загальної (гуманітарної та соціально-економічної) підготовки відповідно до навчальних планів ІІ і ІІІ курсів (3, 4, 5, 6 семестри) на 2022-2023 навчальний рік (для денної форми навчання):
Література й кіно: кінематографічні адаптації творів світової класики (анотація, презентація)
Лектор: доц. Мельник Діана Миколаївна

Віртуальна реальність у художній літературі (анотація, презентація)
Лектор: доц. Варецька Софія Олександрівна

Креативне письмо: літературна класика і сучасні художні техніки (анотація, презентація)
Лектор: доц. Мельник Діана Миколаївна

Література і кіно: інтермедіальні аспекти дослідження (анотація, презентація)
Лектор: доц. Кушнір Ірина Богданівна

Британські лауреати Нобелівської премії з літератури (анотація, презентація)
Лектор: доц. Сенчук Ірина Анатоліївна

Сюрреалізм у літературі, мистецтві та кіно (анотація, презентація)
Лектор: доц. Кушнір Ірина Богданівна

Виміри ідентичності в гуманітарному дискурсі другої половини ХХ – початку ХХІ століття (анотація, презентація)
Лектор: доц. Поліщук Надія Юріївна

Мультикультуралізм і сучасний британський роман (анотація, презентація)
Лектор: доц. Сенчук Ірина Анатоліївна