Сухорська Наталія Ігорівна

Посада: асистент кафедри французької філології

Електронна пошта: nataliya.sukhorska@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Перекладознавство, методика викладання іноземної мови

Курси

Публікації

 1. Сухорська Н.І. Епонімічні медичні терміни та особливості їх перекладу в українській та іспанській мовах / Сухорська Н.І. // Тези доповідей та повідомлень науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Мистецька освіта в Україні та світі: стандарти професіоналізму та нова комунікативна реальність». – Львів. – 2018. – с.150-151
 2. Сухорська Н.І. Англомовні запозичення в українській та іспанській мовах / Сухорська Н.І. // Тези доповідей та повідомлень науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Концептуальні дискусії у мистецьких практиках: ідея, форма, інтерпретація». – Львів. – 2018. – с.110-111
 3. Сухорська Н.І. Андрій Сухорський: шлях до вершин майстерності / Сухорська Н.І. // Матеріали науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Духовно-моральні цінності епохи в еквіваленті естетичної творчості: історія та сучасність». – Львів. – 2016. с.58.
 4. Сухорська Н.І. Уявні (фальшиві) друзі перекладача та проблеми їх перекладу / Сухорська Н.І. // Матеріали науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Суспільно-культурний вимір творчості: актуальна форма та больові точки нації». – Львів. – 2015. – с.11-12.
 5. Сухорська Н.І. Синтез архітектури і скульптури / Сухорська Н.І. //  Образотворче мистецтво. – Київ.– 2012. №3-4.  – с.64-65

Біографія

У 1995 році закінчила Львівську загальноосвітню середню школу № 80 з поглибленим вивченням іспанської мови  і вступила на факультет іноземних мов (спеціальність „Іспанська мова та література”) Львівського державного університету імені Івана Франка.

У 1998 році – отримала диплом DELE (Diploma de español como lengua extranjera).

В липні 1999 навчалась на курсах іспанської мови та культури в літній школі при Universidad Complutense в Мадриді

У 2000 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка.

З 2000 року по сьогоднішній день викладач іспанської мови Львівської національної академії мистецтв

З березня 2018 по сьогоднішній день асистент кафедри французької філології Львівського національного університету ім.І.Франка

Різне

Конференції:

 1. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Мистецька освіта в Україні та світі: стандарти професіоналізму та нова комунікативна реальність», Львів, 2019 р.
 2. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Концептуальні дискусії у мистецьких практиках: ідея, форма, інтерпретація», Львів, 2018 р.
 3. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Мистецький процес у новій культурно-цивілізаційній реальності: сталі цінності та подолання стереотипів», Львів, 2017 р.
 4. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Духовно-моральні цінності епохи в еквіваленті естетичної творчості: історія та сучасність», Львів, 2016 р.
 5. Участь в науково-теоретичної конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів та здобувачів ЛНАМ «Суспільно-культурний вимір творчості: актуальна форма та больові точки нації», Львів, 2015р.

Семінари:

 1. Семінари:
  1. Участь у навчальному семінарі для викладачів іспанської мови, як іноземної «Estrategias de aprendizaje y práctica comunicativa de contenidos en ELE ACTUAL» “Cómo desarrollar las habilidades de la lengua en la enseñanza del español? Reflexión y práctica a partir de propuestas de AULA AMIGOS”, організованому видавництвом SM (Іспанія), Асоціацією Іспаністів України та Факультетом іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, Львів, 11 жовтня 2019 року

  2. Участь у науково-методичному семінарі для викладачів іспанської мови, як іноземної “Enseñanza de la gramática y la cultura, evaluación del uso de la lengua”, організованому Інститутом Сервантеса у Варшаві та Львівським національним університетом імені Івана Франка, Львів, 22 лютого 2020 року.

 

Упорядник Книги-альбому «Андрій Сухорський: Скульптура в дереві». – Львів – 2016.

Розклад