Всеукраїнська науково-методична майстерка з іспанської мови

02.10.2019 | 22:50

11 жовтня 2019 року кафедра французької філології за участю видавництва SM (Іспанія) та Асоціації Іспаністів України проводить Всеукраїнську науково-методичну майстерку в рамках святкування Національного свята Іспанії (Día de Hispanidad) у Палаці Мистецтв.
Метою заходу є підтримка і розвиток іспаномовної освіти у навчальних закладах України. До участі в обговоренні питань викладання іспанської мови через комунікативний та ігрові аспекти, закріплення та практичного застосування вмінь та навичок запрошені вчителі та викладачі середніх та вищих навчальних закладів з усієї України. Координатор видавництва SM п. Пілар Ґарсія...

Новорічні та різдвяні привітання

03.01.2020 | 12:41

Щиро вітаємо Вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай Різдво Христове принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть життєвої енергії, творчого натхнення, віри у здійсненні заповітних мрій та сподівань! Миру Вам, злагоди та впевненості у майбутньому!

Вітаємо з успішним захистом дисертаційного дослідження

29.12.2019 | 08:51

Колектив факультету іноземних мов щиро вітає викладача кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Ковальчук Олену Петрівну та її наукового керівника доктора філологічних наук, професора Коцюбу Зоряну Григорівну з успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук!

Звіт про діяльність про діяльність студентського наукового гурткау першому семестрі 2019/2010 н.р.

13.12.2019 | 12:11

У першому семестрі 2019/2010 н.р. відбулося три засідання студентського
наукового гуртка «ПЛЕЯДА – 2», студенти обговорили проблематику
інтелектуального театру ХХ ст., підготували власні виступи з презентаціями
п’єс Ж.Ануя, Ж. Жироду, А. Камю та ін.
На засіданні ми з ентузіазмом обговорили виставу «ГОЛОМОЗА
СПІВАЧКА», що відбулася у Першому академічному українському театрі для
дітей та юнацтва 30.11.2019. Можливість побачити відому антип’єсу у цікавій
режисерській інтерпретації сприяла кращому розумінню засад театру абсурду.
Запрошуємо до участі у наступному семестрі.