Новий проєкт кафедри французької та іспанської філологій
Незважаючи на складний період у житті нашої країни, викладачі нашої кафедри продовжують працювати над встановленням та посиленням зв’язків з іншими університетами та над просуванням нових цікавих проєктів. Команда викладачів-науковців кафедри французької та іспанської філології, завідувачка кафедри доц. Зоряна Піскозуб, доц. Наталя Демчук, к.ф.н.,ас. Олена Писаревська, ас. Наталія Миколаєвич-Джуман, ас.Наталія Кузик, взяла участь у черговому зум-засіданні, присвяченому старту нового проекту «Аналіз профілю франкомовного студента з метою вдосконалення практики викладання французької мови в країнах Центральної та Східної Європи (румунсько-україно-грузинський контекст), запропонований в рамках конкурсу AUF-ECO 2024 - Підтримка франкомовних наукових досліджень у Центральній та Східній Європі - RESCI-ECO, у партнерстві з членами консорціуму: Університетом м. Крайової (Румунія) - ініціатором проекту, Університетом «Штефан чел Маре» м. Сучави (Румунія), Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахішвілі (Грузія).
Читати »